KURUMSAL

ERSELAB, Gıda, Kimya, İlaç, Kozmetik,Veteriner ve Çevre analizlerine yönelik dünya standartlarını belirleyen ürünleri ve hizmet anlayışı ile1992 yılından beri mükemmeli hedefleyerek çalışmaktadır.

Her geçen gün dünyada ve ülkemizde müşterilerimizin sürekli artan kalite beklentisi, ERSELAB’ın hizmet anlayışını da belirlemektedir. 

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve sağlam teknik altyapıya sahip uzman kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak ISO 17025 Standartlarına uygun Anahtar teslim laboratuvarlar kurulumu, Laboratuvar ekipmanları, Proses kontrol ve izleme sistemlerinin tedariği, satış sonrası kalibrasyon ve teknik servis hizmetlerini sunmaktadır,

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, müşterilerimizle ve iş ortaklarımıza, en son teknolojik çözümleri oluşturup, müşteri memnuniyeti ve kalıcı güven ortamı oluşturarak uzun yıllara yayılan verimli işbirliğini sağlamaktır.

Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın, kalite standartlarını artırması ve kendilerini sürekli geliştirebilmesi için koşulsuz, maksimum esneklikte teknik destek ve eğitim ortamını sağlamak.

Çözüm odaklı bir bakış açısı ile müşterilerimizin koşullarına en uygun ürün ve hizmetlerin teminini sağlamak.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerimizin satış ve desteğinde hız ve kaliteyi arttırarak, en üst düzeyde sürekli müşteri memnuniyeti oluşturmak.

Ulusal ve Uluslar arası insani değerlere ve Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmaya yönelik her türlü sosyal sorumluluk projelerinde aktif destek ve katılım sağlamak.

Çalışanlarımızın kültürel, kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak.